top of page
Vinci.jpg

O nas

Zwierzęta towarzyszą nam od zawsze a praca z nimi jest dla nas czymś naturalnym, odkąd sięgamy pamięcią po naszym domu kręcą się psy, koty a nawet bardziej egzotyczne zwierzaki takie jak papugi czy rybki a nawet jeż i kruk. Nasza pasja do zwierząt z zbiegiem czasu ewoluowała dzięki czemu poszerzyliśmy nasze kwalifikacje oraz wiedzę. Umiejętności zdobywaliśmy na specjalistycznych kursach czy szkoleniach między innymi dla psów ratowniczych oraz biorąc czynny udział w akcjach ratowniczo-poszukiwawczych jak i sympozjach w kraju jaki i za granicą. Jako właściciele czworonogów i innych zwierzaków często szukaliśmy opieki dla naszych pupili na czas urlopów lub innych wyjazdów, rzadko udawało nam się znaleźć hotel spełniający nasze wymagania jak i potrzeby naszych wyjątkowych pieszczochów dlatego z ogromnym entuzjazmem postanowiliśmy stworzyć takie miejsce pod opiekę którego z przyjemnością powierzylibyśmy własne czworonogi na czas naszej nieobecności, tak powstał VIP-Pupil, hotel niezwykły, przyjazny psom oraz kotom.

Dlaczego my?

2.png

Jeśli martwisz się, że tak jak nasze psy, twój futrzasty przyjaciel nie poradzi sobie w tzw. hotelu “domowym” gdzie pod jednym dachem przebywa na raz kilka zwierzaków, gdzie wszystkie śpią, jedzą i spędzają czas razem, to świetnie trafiłeś. W VIP-Pupil twój ulubieniec dostanie odrębny doskonale wyposażony pokój do indywidualnej dyspozycji gdzie nie będzie musiał stresować się każdego dnia o hierarchię w stadzie czy dostęp do miski lub legowiska tylko będzie odpoczywał jak na pupila na urlopie przystało. Nawet jeśli Twój pupil doskonale radzi sobie w takich sytuacjach ale chciałbyś aby podczas Twojego urlopu poczuł się wyjątkowo to zapraszamy do VIP-Pupil.

 

W naszym hotelu znajdzie się miejsce dla:

  • Psów i kotów

  • Psów ras olbrzymich

  • Psów/kotów nie tolerujących socjalizacji z innymi zwierzętami

  • Przejawiających problemy behawioralne, oprócz zwierząt agresywnych do ludzi

  • Suczek z cieczką

  • Matek z potomstwem

 


Jeśli z jakichkolwiek powodów twojemu pupilowi odmówiono gościny w hotelu domowym, zadzwoń do nas a postaramy się wspólnie znaleźć rozwiązanie.
Właścicielom udostępniamy relacje z pobytu zwierzaka na Facebook, Instagram oraz WhatsApp.

bottom of page